Organize Sanayi Bölgesi 3. Etap 12. Sokak No: 1 Tuşba / VAN Adres

Panel Çit

Anasayfa / Yapılan İmalatlarımız

Konut, tarım ve hayvancılık yapılan alanlar, askeri güvenli alanlar, şehir parkları, üretim tesisleri, spor sahaları gibi alanların güvenliği için en uygun teknik yapıya sahip “Panel Çit” çeşitlerimiz uzman ekip tarafından tasarlanıp üretilmektedir.


PANEL ÇİT MONTAJ VE DİREK TEKNİK ÖZELLİKLERİ


Gültepe çit panellerinin güvenliği ve estetik görüntüsünün temeli direkler ve montaj elemanlarının doğru uygulanmasıdır. Çit sisteminin uygulama bölgesine göre galvanizli boru ya da sıcak daldırma galvanizli kutu profilden oluşturulmaktadır.  

Korozyona dayanıklı ve uzun ömürlü olan Gültepe Panel Çitleri önce galvanizle sonra elektrostatik toz boya ile kaplanmaktadır. Panel çit direklerimizde galvanizlendikten sonra RAL 6005 koyu yeşil elektrostatik  toz boya ile kaplanmaktadır. İstenirse galvanizli olarak, istenirse boyasız olarak da verilebilir. Panel çit ile beraber montaj için gerekli direk, klips, vida, kapak ve dubel gibi aksesuarlarda verilmektedir.

Çit direklerimiz 50*50*1,5mm. Profilden, taban sacımız ise 120*120*6 mm’den imal edilmektedir. Yapı güvenlik sistemlerinde gerekli olan özel kapılar, özel yükseklik ve ölçülerde üretimler yapılabilir.

Panel çit tellerimiz 4 ve 5 mm arasında imal edilmektedir. Panel çit hasırlarımız tek telli ve çift (double) telli olarak kıvrılmaktadır.

Panel çit hasırları 5/15cm. göz aralıklı, 250cm. boyunda ve muhtelif yüksekliklerde imal edilmektedir.


whatsapp iletişim hattı